بیمه­­نامه عمر و پس­انداز«آتیه فرزندان» بیمه نوین ارائه شد                     بیمه­­نامه عمر و پس­انداز«آتیه فرزندان» بیمه نوین ارائه شد

 

تامین هزینه تحصیلات، جهیزیه و ازدواج فرزندان با بیمه­نامه «آتیه فرزندان»

 

والدین و سرپرستان محترم،

شركت بیمه نوین برای تامین هزینه تحصیلات، جهیزیه و ازدواج فرزندان شما و رفع نگرانی در مورد آینده آن­ها، بیمه­نامه «آتیه فرزندان» را با شرایط و مزیت­های عالی ارائه كرده است كه با تهیه آن می­توانید عزیزان دلبندتان را از آغاز تولد تا 18 سالگی زیر پوشش انواع خدمات بیمه عمر و پس­انداز قرار دهید.

 

بیمه­نامه­ عمر و پس­انداز «آتیه فرزندان»در دو طرح با شرایط متفاوت برای فرزندان زیر 4 سال و از 4 تا 18 سال تهیه شده است.

طرح اول: برای فرزندان زیر 4 سال

 در طرح اول، با پرداخت 200 هزار ریا ل در ماه(با رشد سالانه 10 درصد)  برای فرزندان زیر 4 سالتان، می­توانید پس از پایان 15 سال، اندوخته این بیمه­نامه را كه بالغ بر حدود 200 میلیون خواهد شد، دریافت كرده، آن را صرف تامین هزینه تحصیلات، هزینه خرید جهیزیه، هزینه ازدواج فرزندان و موارد مشابه كنید.

 

 اندوخته قابل دریافت این طرح پس از 20، 25 و 30 سال به ترتیب حدود 500 میلیون ریال، 1 میلیارد و 60 میلیون و 2 میلیارد و 500 میلیون ریال خواهد بود.  

 

طرح دوم: برای فرزندان 4 تا 18 سال

طرح دوم بیمه­نامه «آتیه فرزندان» بیمه نوین شامل فرزندان 4 تا 18 سال است كه شما والدین محترم با پرداخت 250 هزار ریا ل در ماه(با رشد سالانه 10 درصد) می­توانید در پایان 15 سال، مبلغی حدود 250 میلیون ریال را برای تامین هزینه­های مختلف فرزندان خود دریافت دارید.

 

اندوخته قابل دریافت طرح دوم پس از 20، 25 و 30 سال به ترتیب حدود 600 میلیون ریال، 1 میلیارد و 300 میلیون ریال و 3 میلیارد ریال خواهد بود.

 

پوشش­های اضافی بیمه­نامه

همچنین می­توانید با پرداخت حق بیمه اضافی ماهانه 5.500 ریال، از پوشش­های اضافی بیمه­نامه عمر و پس­انداز «آتیه فرزندان»كه شامل پرداخت هزینه پزشكی بر اثر حادثه، نقص عضو كلی بیمه­شده و سایر موارد است، بهره­مند شوید. افزون بر این، پرداخت سرمایه بیمه عمر به اضافه مبلغ اندوخته(درصورت فوت بیمه­شده) از تعهدات این بیمه­نامه است.

 

توصیه

والدین محترم در انتخاب مدت بیمه از 5 تا 30 سال مختارند، ولی توصیه می­شود مدت بیمه به گونه­ای انتخاب شود كه در پایان آن، بیمه­شده به سن قانونی رسیده باشد.

 

نوشته شده در تاریخ شنبه 12 بهمن 1387    | توسط: امیر فاتحی    |    | نظرات()