طرح کارت گردشگری بیمه نوین اجرایی شد

اخبار بیمه بینا- از نیمه شهریورماه سال 'گذشته، طرح نو و ابتکاری بیمه نوین در زمینه بیمه گردشگران داخل کشور مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
به گزارش بینا، امیرحسین قربانی، مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه نوین، با اعلام این خبر و این‌که اوج نگرانی برای کسانی که اقدام به مسافرت می‌کنند از زمان خروج از خانه تا بازگشت به آن است، گفت: کارت بیمه گردشگری بیمه نوین هم مخاطرات مربوط به خانه بیمه‌گذار در ایام مسافرت و هم حوادث هنگام سفر او وخانواده‌اش را زیر پوشش قرار می‌دهد.
وی افزود: به این ترتیب، این بیمه‌نامه در واقع شامل دو بیمه‌نامه است: اول بیمه آتش‌سوزی با پوشش‌های اضافی‌ای مانند سرقت و ترکیدگی لوله برای خانه بیمه‌گذار و دوم بیمه نامه حوادث خانواده بیمه گذار که حوادث ناشی ازرانندگی وهزینه های پزشکی ناشی از وقوع حوادث تحت پوشش را در طول سفر نیزشامل می گردد.
مدیربیمه ‌های آتش‌سوزی بیمه نوین در ادامه گفت: مدت اعتبار کارت بیمه گردشگری ازساعت 24 روز قبل از تاریخ شروع سفر تا پایان آن و حداکثر 15 روز است که بیمه‌گذاران محترم باید آن را قبل از آغاز مسافرتشان تهیه کنند.
وی افزود: طراحی اولیه "کارت بیمه گردشگری" در آغاز برای کارمندان دولت صورت گرفته بود که در مراحل بعدی شامل همه هموطنان گردشگر در سراسر کشور شد. با این وجود، این بیمه‌نامه شامل گردشگرانی می‌شود که با تورهای مسافرتی داخلی مسافرت کرده، یا از طریق سازمان ها و نهادهای مختلف در قالب طرح‌های استفاده از زائرسراها یا استراحت گاه های ساحلی و موارد مشابه اعزام شوند.
قربانی در مورد هزینه این بیمه‌نامه گفت: همه خدمات یادشده این بیمه‌نامه اعم از بیمه حوادث بیمه‌گذار و خانواده‌اش و بیمه آتش‌سوزی با پوشش‌های اضافی سرقت و ترکیدگی لوله برای خانه او در مدت سفر تنها با پرداخت کمتر از 6000 تومان ارائه می‌شود. به علاوه مسئولیت مدنی بیمه‌گذار در قبال همسایگانش نیز زیر پوشش همین بیمه‌نامه قرار دارد که جاذبه خاصی به آن می‌بخشد.
وی ویژگی ممتاز دیگر طرح کارت بیمه گردشگری بیمه نوین را خرید آسان آن یاد کرد و افزود: با توجه به این‌که حق بیمه این بیمه‌نامه ثابت است، خرید آن بسیار ساده و مراحل صدورش در کوتاه‌ترین زمان صورت می‌گیرد. به علاوه این بیمه‌نامه درهمه فصول سال با یک نرخ ارائه می‌شود.
مدیر بیمه‌های آتش‌‌سوزی بیمه نوین در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به پوشش های بسیار خوب طرح کارت گردشگری و هزینة اندک آن، این بیمه‌نامه هدیه مناسبی برای سازمان و نهادها و شرکت‌های دولتی و خصوصی است که می‌توانند آن را به کارکنان خود به ویژه در ایامی چون نوروز اهدا کنند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 شهریور 1388    | توسط: امیر فاتحی    |    | نظرات()